Мотошколу "Чемпіон" було створено у 2016 році на базі Картинг-Центру "Garage" засновником компанії "Motorrad" Лазебником Платоном та професійним тренером чемпіоном України, призером European Rider Cup Порхуном Михайлом.

Це перша мотошкола не лише у Дніпрі, а й Україні, із власною базою, інфраструктурою та великим вибором мотоциклів різного класу.

Порхун Михайло - майстер спорту з шосейно-кільцевих мотоперегонів. Професійний пілот, який бере участь у перегонах з 2000 року. Рекордсмен, Чемпіон України, Призер Європейського Чемпіонату. Стаж керування мотоциклом 28 років. З моменту заснування і до сьогодні є головним тренером та керівником мотошколи.

ЦІЛІ СТВОРЕННЯ МОТОШКОЛИ:

Мотошколу "Чемпіон" було засновано з метою підвищення культури водіння серед водіїв мотоциклів, зниження тяжкості пошкоджень, отриманих внаслідок ДТП, суттєве зниження ймовірності їх виникнення на дорогах, а також з метою сприяння відродженню мотоспорту у Дніпрі та Україні загалом.

ДОСЯГНЕННЯ:

На кінець 2019 року школа налічувала понад 300 випускників та 3 успішно проведені роки, відкритого міжнародного моточемпіонату UA Riders CUP на треках України та Румунії..

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ У МОТОШКОЛІ

ШУКАЄТЕ ДЕШЕВШЕ?! ВАМ ВИРІШУВАТИ, ЧИМ ВИ ГОТОВІ ПОСТУПИТИСЯ ДЛЯ ЕКОНОМІЇ.

ЗНАЙТИ ДЕШЕВШЕ ЗАВЖДИ МОЖНА, ГОЛОВНЕ ЩОБ ВИ БУЛИ ЗАДОВОЛЕНІ РЕЗУЛЬТАТОМ!